Long-Time-Liner® Conture® Make-up

Delikatna metoda zapewniająca długotrwały, naturalny i harmonijny wygląd
 

Makijaż permanentny

Perfekcyjne odbicie w lustrze zaraz po porannej pobudce – to właśnie marzenie chcemy spełnić z wielką przyjemnością.

Bez względu na to, czy chodzi o brwi, powieki czy usta, aparat do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® Conture® Make-up oraz inne wysokiej jakości produkty i usługi pozwolą Ci wyglądać zachwycająco i świeżo każdego dnia.

Makijaż trwały skutecznie podkreśli Twoją urodę oraz zaoszczędzi cenny czas! Zaufaj nam, a różnicę zobaczysz we własnym lustrze.

 

NOWOŚĆ!!!

  BEZPŁATNA WIZUALIZACJA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO!!

Chcesz zobaczyć jak będziesz wyglądać w makijażu permanentnym?

Zadzwoń i umów się na bezpłatny rysunek makijażu.

 

Jakość i innowacyjność

Już od ponad 20 lat eksperci Long-Time-Liner, pod nadzorem prezes i założycielki firmy Waltraud Kuffner, opracowują najnowocześniejsze technologie, procesy i materiały do makijażu permanentnego, które możemy oferować razem z łagodnymi metodami pielęgnacji oraz dobrze tolerowanymi barwnikami z myślą o zapewnieniu długotrwałego piękna.


Wraz z innowacyjnymi produktami spełniającymi standardy medyczne, trwałymi oraz higienicznie zapakowanymi pigmentami pomagamy Tobie mieć świeży i zdrowy wygląd przez cały czas. Long-Time-Liner® Conture® Make-up bazuje na najnowszych odkryciach w nauce i technologii. Używa delikatnych metod i barwników. Dzięki wysiłkom i staraniom Long-Time-Liner® został uhonorowany certyfikatami i wyróżnieniami.

 

Klienci ufają nam powierzając swój wygląd, a my gwarantujemy piękno, precyzję i perfekcję.
Jakość jest podstawą tego co robimy. 
Nasza praca to pasja.

 

Long-Time-Liner® posiada certyfikat świadczenia usług spełniający standard ISO 13485:2003 dotyczący wyglądu, produkcji, dystrybucji i logistyki.

Urządzenia i pigmenty Long-Time-Liner® są produkowane zgodnie z dyrektywą 94/42 EEC.

Szkolenia opracowane przez specjalistów również posiadają certyfikat jakości EDUQUA Szwajcarskiego Stowarzyszenia Jakości i Systemów Zarządzania.

Polityka plików cookies